950 tys. widzów „Gwiazd kabaretu” w Czwórce

Średnio 950 tys. widzów po trzech tygodniach emisji gromadzi w piątki o godz. 20:00 nowy program Czwórki „Gwiazdy kabaretu”.

Według danych Nielsen Audience Measurement, przekłada się to na udziały w rynku na poziomie 6,7% w grupie 4+ oraz 7% w grupie 16-49. Z kolei średnia widownia trzech pierwszych sobotnich emisji show (godz. 20:00) przekroczyła 680 tys. osób, a udziały w rynku w obu grupach to 5,2%.

Najlepszą oglądalność program odnotował w piątek, 14 września, kiedy „Gwiazdy kabaretu” obejrzało 1,1 mln widzów, przy udziałach w rynku sięgających 7,8%.

Piątkowe emisje w telewizji naziemnej miały udziały na poziomie 8,8% (SHR DTT 4+) oraz 10,8% (SHR DTT 16-49). W grupie 4+ w trakcie emisji programu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną stacją na multipleksie, a w grupie komercyjnej objęła pozycję wicelidera.

„Gwiazdy kabaretu” to realizowane z udziałem publiczności show, w którym występują znakomitości polskiej sceny komediowej. Show prowadzi Robert Korólczyk wraz z czterema artystkami z Kwartetu Obsession: Kamilą Szalińską-Bałwas, Agnieszką Kłosiewicz, Aleksandrą Świdzińską i Justyną Meliszek. Stałym elementem programu jest prezentacja „jutrzenek”, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: