Anna Hałas-Michalska z debiutem w roli prowadzącej „Newstelegraf” w Polsat News

Anna Hałas-Michalska zadebiutowała w środę w roli prowadzącej magazyn „Newstelegraf” w Polsat News.

Anna Hałas-Michalska pojawia się w tym programie gościnnie. Głównymi prowadzącymi „Newstelegraf” są Mikołaj Jankowski i Marek Piotr Wójcicki. W roli gospodarza magazynu występowali lub występują też: Marta Budzyńska, Mariusz Abramowicz, Wojciech Szeląg, Przemysław Białkowski, Michał Giersz, Klaudiusz Slezak i Przemysław Talkowski.

„Newstelegraf” można oglądać od poniedziałku do piątku o 15:00 w Polsat News. Magazyn zadebiutował na antenie 7 marca 2016 roku. „Newstelegraf” to program z relacjami reporterów, wiadomościami biznesowymi, sportowymi i prognozą pogody.

Anna Hałas-Michalska jest związana z Telewizją Polsat od jesieni 2016 roku. Jest reporterką „Wydarzeń” i Polsat News. Od kwietnia 2018 roku jest prowadzącą „Informacje”. W przeszłości pracowała w TVP. Na antenach tej telewizji była reporterką oraz prowadzącą poranne i popołudniowe wydania „Wiadomości”. Karierę dziennikarską rozpoczynała w Radiu Tok FM, a następnie pracowała w Polskim Radiu w Redakcji Parlamentarnej.

Warto dodać, że w ostatnim czasie – w związku z okresem urlopowym – Agnieszka Mosór zadebiutowała w roli prowadzącej „Wydarzenia i opinie”, a Mikołaj Jankowski zaczął prowadzić serwisy informacyjne w paśmie „Nowy dzień”.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: