Krzysztof Hanke dla tvpolsat.info o programie „Lepiej późno niż wcale”

Od września na antenie Polsatu będzie można śledzić polską wersję formatu „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”. Krzysztof Hanke, jeden z uczestników, opowiedział portalowi tvpolsat.info o udziale w programie i podzielił się z naszymi Czytelnikami swoimi wrażeniami z pobytu w Japonii, Korei i Indonezji.

W reality-show „Lepiej późno niż wcale” Piotr Polk, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz oraz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia. Odwiedzają egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości – millenials, znawca nowoczesnych technologii i internetu czy racjonalni, dojrzali dżentelmeni?

„Lepiej późno niż wcale” to polska wersja formatu NBC „Better Late Than Never”, który cieszy się w USA dużą popularnością.

Krzysztof Hanke opowiedział nam o swoim udziale w „Lepiej późno niż wcale” dzień po powrocie z podroży i zakończeniu zdjęć do programu.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: