Nowe sezony programów „Lekko nie będzie” oraz „Mniej więcej” w IPLI

W IPLI zadebiutowały trzecie sezony internetowych programów „Lekko nie będzie” oraz „Mniej więcej”.

„Lekko nie będzie” to dynamiczne internetowe talk-show, w którym goście poddawani są rozmaitym wyzwaniom i konkurencjom. Gospodarz programu Tomasz „Gimper” Działowy nie tylko stawia ich w ogniu kłopotliwych pytań, ale również weryfikuje ich talenty i umiejętności – wszystko jednak na dżentelmeńskich zasadach. Każdy odcinek „Lekko nie będzie” w IPLI pojawia się przedpremierowo, a dodatkowo w serwisie można obejrzeć materiały „ekstra” z programu.

W programie „Mniej więcej” duet znanych twórców internetowych – Łukasz „Mandzio” Samoń oraz „Kolega Ignacy” Łukowski komplikują proste rzeczy. Prowadzący obalają mity, testują oraz sprawdzają to, o co ludzie boją się zapytać, a program gości najbardziej znane twarze polskiego Internetu m.in.: Abstrachuje i Stuu.

Nowe odcinki oraz poprzednie sezony obu programów można w IPLI pobrać i zapisać na smartfonie lub tablecie i dzięki temu oglądać nawet bez dostępu do Internetu lub w miejscach z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie czy pociągu. „Lekko nie będzie” i „Mniej więcej” produkuje IPLA. Programy można też śledzić w serwisie YouTube.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: