Usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

Od 18 czerwca usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Dzięki temu z usługami tej firmy będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce. Zyskają też klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli kupić usługi Netii z rabatem smartDOM.

Na początku, w ramach pilotażu, będzie to możliwe w 181 punktach sprzedaży, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat. Grupa konsekwentnie realizuje strategię rozwoju usług zintegrowanych dla domu, dołączając kolejne produkty. Tym razem są to usługi Netii, które klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli nabyć z rabatem smartDOM: szybki, stacjonarny dostęp do Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych, oraz działające na jego bazie usługi telewizyjne, jak również usługi telefonii stacjonarnej.

Dostępne będą cztery warianty ofert Netii z rabatem smartDOM w różnych konfiguracjach:
* Internet stacjonarny – trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s,
* Internet stacjonarny + telewizja – trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD),
* Internet stacjonarny + telefon stacjonarny – oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu.
* Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny – do wyboru wszystkie powyższe usługi.
Rabat smartDOM 10 zł naliczany jest niezależnie od tego, czy klient wybierze jedną usługę, czy „paczkę usług”.

Oferta Netii prezentowana w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie też dostępna dla nowych klientów, którzy nie posiadają usług w Grupie Cyfrowy Polsat. Każdy klient będzie mógł nabyć wspomniane wcześniej cztery warianty oferty Netii w abonamencie standardowym, czyli bez rabatu smartDOM.

Po dołączeniu usług Netii z rabatem smartDOM klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli łączyć aż trzynaście produktów: telewizję (satelitarną, cyfrową telewizję naziemną, internetową), telefonię (komórkową oraz stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, Internet światłowodowy Netii, usługi bankowe PlusBank, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia ERGO Hestia, sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń.

Na koniec pierwszego kwartału 2018 z usług łączonych Grupy Cyfrowego Polsatu korzystało niemal 1,6 mln klientów.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: