KSW 44 w PPV Cyfrowego Polsatu oraz IPLI

fot.: KSW
Od dzisiaj abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do gali KSW 44: The Game.

Walką wieczoru będzie pojedynek byłego mistrza Karola Bedorfa i Mariusza Pudzianowskiego. Dostęp do zapewnianej w PPV gali kosztuje 40 zł.

W sobotę, 9 czerwca br. w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie odbędzie się kolejna, 44 już gala KSW. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek z Polsatu Sport. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów: przez SMS o treści numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta i w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 28 maja na kanale 222.

Walkę Bedorf vs Pudzianowski w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – w serwisie ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk:
Mariusz Pudzianowski vs. Karol Bedorf
Kleber Koike Erbst vs. Marcin Wrzosek (walka o pas)
Michał Materla vs. Martin Zawada
Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun
Filip Wolański vs. Daniel Torres
Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond
Chris Fields vs. Wagner Prado
Łukasz Rajewski vs. Leo Zulić
Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: