15 lat Twojej Najlepszej Telewizji

Za kilka dni Polsat skończy 15 lat. Z tej okazji wystartowała kampania urodzinowa kanału pod hasłem 15 lat Twojej Najlepszej Telewizji. Kampania ma charakter głównie wizerunkowy, a obejmuje prasę, radio, internet oraz antenę Polsatu. Kreację przygotowała agencja Testardo Red Cell.

Za nadzór jubileuszowej kampanii i planowanie mediów odpowiada Pion Strategii i Komunikacji Marketingowej Telewizji Polsat. Głosem urodzinowych spotów jest Krzysztof Ibisz. – Hasło kampanii ma charakter wielopłaszczyznowy. Z jednej strony reklama skierowana jest do widzów, którzy wiernie towarzyszą stacji od lat oraz do partnerów biznesowych, z drugiej – jest formą podziękowania pracownikom Polsatu za ich wkład w rozwój stacji. Dlatego też głównymi bohaterami tej kampanii stali się pracownicy Polsatu i ich rodziny. W specjalnej sesji zdjęciowej, zarówno do layoutów prasowych, jak i spotu telewizyjnego, wzięło udział ok. 300 osób – informuje stacja w specjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że 11 grudnia o godzinie 21:00 transmitowana będzie jubileuszowa gala z udziałem znanych artystów i przyjaciół Polsatu. Gwiazdą wieczoru będzie Michael Bolton, który w Polsce wystąpi po raz pierwszy.


15 lat Twojej Najlepszej Telewizji.

Słoneczna telewizja rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku o godz. 16.30. – To przełomowa data nie tylko w historii Polsatu, ale przede wszystkim w historii polskiego rynku telewizyjnego. Polsat, jako pierwsza komercyjna stacja telewizyjna w Polsce, przełamał monopol telewizji publicznej i przetarł szlak kolejnym niezależnym komercyjnym projektom telewizyjnym – mówi Prezes Zarządu Telewizji Polsat Mirosław Błaszczyk.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: