7 stycznia „Państwo w Państwie” zaprezentuje nową czołówkę

7 stycznia „Państwo w Państwie” po raz pierwszy rozpocznie się nową czołówką. O planach jej wprowadzenia informowaliśmy już we wrześniu.

Prace nad nową czołówką i oprawą graficzną trwały kilka miesięcy. Zobaczymy w nich m.in. animacje przedstawiające obywateli, którzy muszą walczyć z niesprawiedliwymi decyzjami urzędników czy sędziów. Obecna czołówka obowiązuje od początku emisji programu na głównej antenie Polsatu, czyli od października 2011 roku.

„Państwo w Państwie” to program publicystyczny, nadawany w niedziele o 19:30 w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Każde wydanie magazynu to szczegółowo udokumentowane reportaże o przypadkach naruszenia prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców lub błędów wymiaru sprawiedliwości wobec osób prywatnych. Program prowadzi Przemysław Talkowski.

NOWA CZOŁÓWKA 2

Jesteśmy coraz bliżej naszej nowej czołówki programu. Tak powstawała. Wielka premiera 7 stycznia. Nie mogę już się doczekać!

Posted by Przemysław Talkowski Państwo w Państwie on Thursday, December 14, 2017

CZOŁÓWKA 1

Tak powstawała nowa czołówka programu Państwo w Państwie. Na razie to tylko szkice. Już niedługo zaprezentujemy ją w pełnej okazałości!

Posted by Przemysław Talkowski Państwo w Państwie on Saturday, November 25, 2017

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: