Tango z aniołem wyleciało z ramówki

Serial Tango z aniołem znowu nie zagrzał miejsca w ramówce Polsatu. Po wyemitowaniu pięciu odcinków stacja zdecydowała się na zdjęcie produkcji z anteny i zastąpienie jej powtórkowymi epizodami Świata według Kiepskich. Sitcom o przygodach Ferdynanda Kiepskiego, jego rodziny i sąsiadów emitowany jest od poniedziałku do piątku o 17.15 (nowe odcinki serialu można oglądać niezmiennie w środy o 20.30).

Premierowe epizody Tanga z aniołem pokazywano w 2005 i 2006 roku. Wyprodukowano 40 odcinków tego serialu, ale widzowie zobaczyli tylko nieco ponad połowę puli. Powodem zawieszenia emisji były niezadowalające wyniki oglądalności. W połowie listopada tego roku słoneczna telewizja zdecydowała się powtórzyć serial, ale i tym razem nie cieszył się on popularnością wśród widzów.


Polsat. Włącz emocje!

Produkcja przedstawia historię kobiet mieszkających we Wrocławiu, których najbliżsi mężczyĹşni tracą życie w wyniku wybuchu w jednym z centrów handlowych. Producentem serialu jest ATM Grupa. W rolach głównych oglądać można m.in. Joannę Gleń, Annę Dereszowską, Ewę Telegę Domalik, Magdalenę KuĹşniewską oraz Izabelę Kunę.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: