Eska TV w Cyfrowym Polsacie

fot.: Eska.tv
W piątek, 16 czerwca nastąpiły zmiany w portfolio kanałów należących do Grupy ZPR Media. Po roku emisji z rynku zniknął kanał 8TV. Zastąpiła go Eska TV, która była poprzednio nadawana w jego miejscu. Eska TV powróciła więc do naziemnej telewizji cyfrowej oraz do Cyfrowego Polsatu (na pozycję nr 178).

Eska TV przejęła koncesję i zasięg po 8TV i jest kanałem kodowanym w emisji satelitarnej. Jest dostępna od pakietu Mini HD w Cyfrowym Polsacie. Eska TV to telewizja muzyczna grająca hity na czasie. Stacja emituje najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz relacje z imprez muzyczno-rozrywkowych.

Dzisiaj ruszył też nowy kanał Eska TV Extra, który zastąpił nadawaną wcześniej tylko satelitarnie i w sieciach kablowych Eskę TV. Eska TV Extra to nowa stacja muzyczna w portfolio Grupy ZPR Media grająca hity na czasie oraz największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat. Aby oglądać ten kanał w Cyfrowym Polsacie, trzeba go wyszukać ręcznie. Stacja jest nadawana z transpondera nr 10 satelity Eutelsat Hot Bird 13C – 13°E o częstotliwości 11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK). Nie jest kodowana.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: