Polska edycja „Curvy Supermodel” to „Supermodelka Plus Size”

fot.: Polsat
Polska edycja „Curvy Supermodel” będzie nadawana pod tytułem „Supermodelka Plus Size”.

Firma Rochstar, która dla Polsatu produkuje program, wybrała już uczestniczki, które będą mogły wziąć udział w show. Na czas trwania programu zamieszkają one w Domu Modelek.

Podstawowym kryterium udziału w show jest posiadanie rozmiaru 42. lub większego, wzrostu co najmniej 170 cm oraz bycie w przedziale wiekowym 18-28 lat. W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Czteroosobowe jury składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym „plus size” będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej.

Show oparte jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Zobaczymy 10 odcinków. Start planowany jest wstępnie na jesień.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: