„Wyspa przetrwania” – ruszają castingi do nowego programu Polsatu

fot.: Polsat
„Wyspa przetrwania” to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat.

Stacja rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.

„Wyspa przetrwania” to przygodowy program reality show dla każdego. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Jeśli jesteś pełnoletni, lubisz wyzwania i podróże, chcesz się sprawdzić w walce z dziką naturą i innymi uczestnikami – zgłoś się. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność w pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.

Zgłoszenia mailowe ze zdjęciem należy przesyłać na adres: casting@wyspaprzetrwania.tv. Oprócz krótkiej notki o sobie, w której powinny się znaleźć podstawowe informacje takie jak: wiek kandydata, zawód, wykształcenie, pasje i miasto, z którego pochodzi, producenci zachęcają by uzasadnić dlaczego kandydat chce przeżyć przygodę na egzotycznej wyspie. Do zgłoszenia trzeba również dołączyć trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

Producentem programu jest firma Jake Vision.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: