„Otwarte okno” HBO HD w Cyfrowym Polsacie

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu HBO „Pakt” odbędzie się 20 listopada.

Tego dnia kanał HBO HD będzie dostępny bez abonamentu dla abonentów Cyfrowego Polsatu. W ramach „otwartego okna” HBO będzie można obejrzeć „Pakt”, jak również pierwsze odcinki innych nowych seriali HBO, takich jak „Westworld”, „Rozwód”, „Wicedyrektorzy” i „Długa noc”, a także hity kinowe, w tym „Pitbull. Nowe porządki”.

Odkodowany pierwszy odcinek serialu HBO „Pakt” będzie miał premierę w niedzielę, 20 listopada o godz. 20:10 w HBO HD, a już od rana w niedzielę będzie dostępny bez abonamentu online w HBO GO. W HBO GO pojawi się od razu drugi odcinek „Paktu”. Premiery kolejnych odcinków serialu będą odbywały się co niedziela o godz. 20:10, a także będą dostępne z tygodniowym wyprzedzeniem w HBO GO.

W ramach odkodowanej niedzieli, 20 listopada w HBO HD będzie można obejrzeć również pierwsze odcinki nowych produkcji HBO. Komediowy serial „Wicedyrektorzy” pokazany zostanie o godz. 14:15. Zaraz po „Wicedyrektorach” HBO wyemituje „Rozwód” – historię Frances (Sarah Jessica Parker), która pewnego dnia postanawia zrewidować swoje życie prywatne na czele z długoletnim małżeństwem. Na widzów czeka także produkcja HBO „Westworld” o godz. 15:25 – pierwszy odcinek mrocznego serialu dziejącego się w niedalekiej przyszłości. To historia parku rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać nawet najbardziej perwersyjne, wyrafinowane pragnienia. W rolach głównych występują Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Ed Harris, James Marsden i Thandie Newton. Z kolei o godz. 15:25 obejrzeć będzie można serial HBO „Długa noc” z Johnem Torturro w roli nowojorskiego adwokata pomagającego chłopakowi uwikłanemu w morderstwo.

W niedzielę, 20 listopada w ramach odkodowanej dnia będzie można również obejrzeć głośnego „Pitbulla. Nowe porządki” Patryka Vegi z Piotrem Stramowskim, Bogusławem Lindą, Andrzejem Grabowskim, Mają Ostaszewską, Agnieszką Dygant i Pawłem Królikowskim. Film zostanie wyemitowany o godz. 21:15, zaraz po premierowym odcinku „Paktu”. Na widzów czeka też inna polska produkcja, „Chemia”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o miłości i walce z nieuleczalną chorobą inspirowana prawdziwą historią Magdy Prokopowicz założycielki fundacji Rak’n’Roll. W programie znajdzie się również poruszający polski dokument koprodukowany przez HBO Europe – „K2. Dotknąć nieba” o godz. 10:45. Reżyserka Eliza Kubarska zaprosiła do swojego filmu dzieci alpinistów zmarłych tragicznie latem 1986 roku w Himalajach i wyruszyła z nimi w podróż do miejsc ukochanych przez ich rodziców. To obraz o pasji, trudnych wyborach i próbie zmierzenia się z przeszłością.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: