Talkowski i Cecherz z "Państwa w państwie" z nominacją do Nagrody Radia ZET

Prowadzący Przemysław Talkowski i reporterka Małgorzata Cecherz z redakcji programu „Państwo w państwie” zostali nominowani do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Nominację przyznano za odcinek „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, który wyemitowano 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News.

Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego to jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata dziennikarskiego w Polsce. Otrzymują ją osoby, które mają odwagę łamać stereotypy, wykraczać poza schematy i zaglądać „za kulisy” otaczającej nas rzeczywistości. Nagroda jest przyznawana co roku autorowi materiału dziennikarskiego, który istotnie wpłynął na świadomość Polaków, odkrywając przed nimi to, co wcześniej ukryte lub niedopowiedziane.

W Kapitule Konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele polskiego dziennikarstwa i rynku mediów oraz Katarzyna Radziwiłł – córka Andrzeja Woyciechowskiego. Po raz pierwszy nagrodę wręczono w 2005 roku w 10. rocznicę śmierci jej patrona. Pomysłodawcą i organizatorem nagrody jest Radio ZET. Tegoroczny zwycięzca zostanie ogłoszony 27 października podczas uroczystej gali, która odbędzie tradycyjnie w warszawskiej Zachęcie.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: