Lubecka, Konarski, Komolka i Kurek poprowadzą „Śniadanie w Radiu ZET”

fot.: Polsat News
„Śniadanie w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).

„Śniadanie w Radiu ZET”, czyli godzinny program, w którym prowadzący omawiają z gośćmi, nie tylko politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym, startuje w niedzielę 4 września o godzinie 09:05. Program będzie emitowany jednocześnie na antenie Radia ZET i telewizji Polsat News.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad taką formułą programu, żeby wykorzystać siłę i potencjał obu mediów. Efekty, mam nadzieję, będą zadowalające i dla słuchaczy i widzów – mówi Daniel Adamski, dyrektor informacji Grupy Eurozet.

Cieszymy się, że współpraca Polsat News i Radia ZET przynosi kolejny efekt w postaci niedzielnego programu „Śniadanie w Radiu ZET”, emitowanego na obu antenach jednocześnie. Widzowie i słuchacze otrzymają w niedzielny poranek wartościowe podsumowanie tygodnia, którego gospodarzami są rozpoznawalne twarze obu antenmówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Śniadanie w Radiu ZET
fot. Polsat News

Audycję o tej samej nazwie Radio ZET emitowało w latach 1993-2000, a jej prowadzącym był Krzysztof Skowroński. W tamtych czasach był to nowatorski format powielany potem przez inne stacje radiowe i telewizyjne.

Radio ZET współpracuje z telewizją Polsat News od prawie roku. Obie stacje wspólnie przygotowywały m.in. program publicystyczny podsumowujący bieżące wydarzenia ubiegłorocznej kampanii wyborczej do parlamentu.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: