Kanały Eleven i Eleven Sports już dostępne w serwisie Cyfrowy Polsat GO

Kanały Eleven i Eleven Sports w Cyfrowym Polsacie można oglądać również mobilnie - na tablecie, smartfonie lub laptopie dzięki serwisowi Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO.

Kanały są dostępne z satelity w pakiecie Eleven Sports HD na pozycjach 225 i 226.

Przypomnijmy, że usługa Cyfrowy Polsat GO rozszerza pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych kanałów zgodnych z abonowanym pakietem. Oferta jest dostępna za pośrednictwem urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Aby móc oglądać kanały w serwisie Cyfrowy Polsat GO, wystarczy skorzystać z usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi 5 zł.

Kanały Eleven i Eleven Sports uzupełniają bogatą ofertę sportową Cyfrowego Polsatu o takie wydarzenia jak np.: hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, angielski Emitares FA Cup, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Formuła 1 i wiele innych.

Kanały Eleven Sports Network oferują transmisje z rozgrywek sportowych. Ich celem jest zaoferowanie widzom sportu na najwyższym poziomie – najlepszej piłki nożnej oraz wybranych dyscyplin takich jak sporty motorowe, tenis, piłka ręczna, koszykówka, futbol amerykański, żużel, czy sporty walki. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę stacje pokazują najciekawsze wydarzenia na żywo, premiery magazynów piłkarskich, mecze z lig europejskich, pucharów czy meczów eliminacyjnych.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: