Bumerang odleciał z Polsatu

W poniedziałek Polsat wyemitował ostatnie wydanie autorskiego programu Marka Markiewicza pt. Bumerang. Markiewicz zrezygnował z prowadzenia cotygodniowego magazynu, ponieważ został redaktorem naczelnym TV Biznes.

Bumerang był obecny na antenie od 1998 roku (jego poprzednikiem była Sztuka informacji, która nadawana była od 1995 roku). Stałymi komentatorami programu byli w ostatnim czasie: Maciej Iłowiecki, Tomasz Wróblewski, a także Michał Karnowski i Maciej Rybiński. Bumerang zajmował się analizowaniem pracy dziennikarzy telewizyjnych. Gospodarz programu i goście przedstawiali błędy dziennikarskie oraz ich skutki, korzystając z fragmentów programów informacyjnych różnych stacji telewizyjnych. Można go było oglądać w poniedziałki po północy w Polsacie i następnego dnia na antenie Polsatu 2. Producentem programów Sztuka informacji i Bumerang było Studio Filmowe Logos.

Marek Markiewicz powiedział na zakończenie ostatniego wydania magazynu Bumerang, że nie wypadałoby mu teraz komentować pracy swoich kolegów, bo teraz sam będzie kierować zespołem dziennikarzy.


Marek Markiewicz w programie Bumerang. (fot. Polsat)

Warto dodać, że Markiewicz, nowy redaktor naczelny TV Biznes był wczoraj gościem Biznes Wydarzeń, gdzie podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat debaty pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim, a Jarosławem Kaczyńskim.


Marek Markiewicz w TV Biznes.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: