Polsat z nowym serialem

Tragiczna śmierć żony, teściowie, którzy chcą przejąć opiekę nad wnuczką, i dwie kobiety walczące o względy młodego wdowca. To skrót fabuły nowego serialu Polsatu. Tylko miłość klimatem przypomina Magdę M. i ma zdobyć wielkomiejską widownię, której serca podbiła bohaterka serialu TVN – pisze Dziennik.

-To będzie serial obyczajowy. Jego bohaterami są młodzi ludzie, ale nie porównywałabym go do Magdy M. – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu. W rolach głównych wystąpią Małgorzata Kożuchowska – znana z M jak miłość, Urszula Grabowska – pielęgniarka Agata z serialu Glina, i Bartek Świderski, który w Magdzie M. zagrał geja. Teraz wcieli się w postać Rafała, samotnego ojca, którego żona zginęła w wypadku samochodowym. Winą za śmierć córki obarczają go jej rodzice. Tych zagrają Maria Pakulnis i Jerzy Bończak.

O względy głównego bohatera mają walczyć dwie kobiety grane właśnie przez Kożuchowską i Grabowską. -Uczucia będą w serialu jednym z najważniejszych wątków, fabuła ma trafić nie tylko do młodej widowni, ale też do pań, które lubią czasem uronić łzę przed telewizorem – mówi Monika Lewicka, która współreżyseruje film u boku Przemysława Angermana, reżysera m.in. Samego życia.

W produkcji zobaczymy też Mariana Dziędziela znanego m.in. z roli Wojnara w Weselu Wojciecha Smarzowskiego. Zdjęcia mają ruszyć w najbliższy wtorek, a serial pojawi się na antenie we wrześniu. -Zaplanowaliśmy 32 odcinki, które będą emitowane raz lub dwa razy w tygodniu. O tym, czy zostaną nakręcone kolejne, zdecydują widzowie – mówi Nina Terentiew.

Źródło: Dziennik.pl

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: