Koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Ibisz i Zdrójkowski gospodarzami

fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info
W niedzielę, 12 września, odbędzie się jubileuszowy koncert Fundacji Polsat w Rybniku. Gospodarzami koncertu będą Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.

Na scenie wystąpią: Cleo, Magda Bereda, Enej, Viki Gabor, Grubson, Dawid Kwiatkowski, Natalia Nykiel, Kasia Mosek, Grott Orkiestra, Sławomir, Antek Smykiewicz, Michał Szpak, Sound’n’Grace oraz Roksana Węgiel. Jak zapowiada nadawca, koncert rozpocznie się o 15:40. Koncert jest organizowany przy wsparciu Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz Prezydenta Miasta Rybnik Piotra Kuczery. Współorganizatorem wydarzenia jest Ars Cameralis.

Fundacja Polsat obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Do dziś objęła swoją pomocą 38 932 małych pacjentów i wsparła finansowo 2641 szpitali oraz ośrodków medycznych. Zmodernizowano również placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała ponad 262 miliony złotych.

W tym roku ruszyliśmy z pionierskim projektem „Verano dla dzieci”. Jego celem  jest pomoc dzieciom z przewlekłymi chorobami układu oddechowego powstałymi w skutek zanieczyszczonego powietrza i smogu. (…) To długofalowy projekt strategicznie wpisany w działania Grupy Polsat Plus oraz Stowarzyszenia Program Czysta Polska w zakresie walki ze smogiem i poprawy jakości życia dzieci – mówi Małgorzata Nawrocka, Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: