„Dzieci na tropie prawdy” – nowa mini-audycja edukacyjna już jesienią w Polsacie

Nowy program, w którym dzieci wcielają się w role prezenterów oraz reporterów by dowiedzieć się jakie kwestie mają wpływ na zdrowy styl życia. W każdym odcinku gośćmi programu będą wyjątkowi eksperci. Emisja w każdą sobotę, od 4 września o godzinie 10:00 w Polsacie.

Już jesienią w Polsacie na widzów czeka nowy program edukacyjny „Dzieci na tropie prawdy”. To magazyn poranny, w którym dociekliwi prowadzący i reporterzy – ekipa fantastycznych dzieciaków – zgłębia tajemnice profilaktyki zdrowia. Tak u dorosłych jak i u dzieci.
W każdym odcinku zobaczymy szereg informacji o tym, że właściwa dieta, czy aktywność ruchowa ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale także na samopoczucie i psychikę. W związku z tym ekipa programu będzie rozmawiać z szeregiem interesujących ekspertów: trenerem personalnym, stomatologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, kucharzem, cukiernikiem a nawet ogrodnikiem. A wszystko po to by jak najlepiej pokazać widzom, że zdrowy styl życia może być fajny, przyjemny i bez wyrzeczeń. W zamian otrzymujemy – lepszą odporność, wigor, więcej energii i radość z życia.
Widzowie będą mogli oglądać najnowsze odcinki od 4 września, w każdą sobotę, o godzinie 10:00.
Audycja, wyprodukowana we współpracy z Ministerstwem Zdrowia.

Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: