Crime+Investigation Polsat w ofercie WP Pilot

Do oferty serwisu WP Pilot dołączają nowe kanały: HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat. Kanały HISTORY Channel oraz Crime+Investigation Polsat dostępne będą w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał HISTORY2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.
WP Pilot poszerza ofertę contentową. Już od 6 lipca na użytkowników platformy czekają nowe programy o tematyce popularnonaukowej i true crime.
– Rozszerzanie oferty contentowej to dla nas ważny dla nas kierunek strategiczny. Dołączenie kanałów grupy A+E Networks   to też wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.
 Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: HISTORY Channel, HISTORY2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru – komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.
Crime+Investigation Polsat jest kanałem kryminalnym, który od ponad 15 lat zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Od lat współpracuje z największymi nazwiskami w Polsce m.in. legendą dziennikarstwa kryminalnego Michałem Fajbusiewiczem, czy czołowymi pisarzami w Polsce – m.in. Katarzyną Bondą, Katarzyną Grocholą, Wojciechem Chmielarzem czy Igorem Brejdygantem. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na rynku.
ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: