Lipiec w Crime+Investigation Polsat

W lipcu w Crime+Investigation Polsat dowiemy się, o czym decydują Ostatnie godziny przed śmiercią. Poznamy też historie par, które potoczyły się tragicznie w programie Mordercze związki. 
Ostatnie godziny przed śmiercią
Homicide: Hours To Kill S3A
W czwartki o 22:00 od 8 lipca na Crime+Investigation Polsat
13×60
W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary.Dokumentalny cykl „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Tym razem powracamy z nowymi sprawami!
48.jpg
Mordercze związki 
Meet Marry Murder S1B
Od poniedziałku do piątku o 20:05 od 12 lipca na Crime+Investigation Polsat
13×60
Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa – kiedy ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek.
Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona.
Program przedstawia postaci, które wszyscy znamy: siostry, braci, przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów ze szkoły czy pracy. Wszyscy są świadkami naszego życia. Przedstawiane miejsca też okazują się mieć znaczenie. To może być ratusz, szkolna sala, gdzie para poznała się na potańcówce, czy restauracja, do której poszła na pierwszą randkę… albo klub, kościół, w którym zabiły im weselne dzwony, czy szpital, w którym na świat przyszło ich pierwsze dziecko.
Zwyczajne życie staje się tłem tragicznych wydarzeń. Widzimy jak początkowe wzajemne zauroczenie stopniowo ustępuje miejsca niechęci i sporom. Jak się przekonamy, nierzadko banalne problemy stają się źródłem niepohamowanej nienawiści.
mmm.jpg
Whitney Houston: rodzinna tragedia
Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn’t We Almost Have It All?
W poniedziałek 26 lipca o 21:00 w telewizji Crime+Investigation Polsat

Clive Davis nadał Whitney Houston przydomek „”Głos”” wiele lat temu, a ona do dziś jest jedną z najbardziej prominentnych wokalistek naszych czasów. Whitney dorastała jako skromna chrześcijańska dziewczyna, śpiewająca w lokalnym kościele w New Jersey, ale wkrótce poszła w ślady swojej słynnej matki, piosenkarki Cissy Houston i weszła do branży muzycznej, stając się jedną z jej największych gwiazd.
Whitney odniosła sukces i zyskała sławę, ale wraz z nimi pojawiły się naciski i zewnętrzna presja. Nalegano, by za szelką cenę utrzymywałaswój wizerunek „królowej pop””, a także ingerowano w jej relacje z Robyn oraz Bobbym Brownem. Piosenkarka doświadczała rasistowskich ataków, a w najgorszym dla niej okresie jej życie stało się pożywką dla prasy brukowej. W końcu nagonka tabloidów stała się przyczyną załamania Whitney i podążenia drogą wiodącą do destrukcji, chociaż przez cały ten czas kobieta starała się zachowywać pozory i być dobrą matką dla Bobbi Kristiny. Ciągła walka o sprostanie oczekiwaniom mediów potęgowała bezradność Whitney wobec problemów osobistych, co ostatecznie doprowadziło do jej tragicznej śmierci 11 lutego 2012 roku. Losy Whitney i jej córki, Bobbi Kristiny, były bardzo do siebie podobne. Obie żyły w cieniu swoich sławnych matek, obie krytykowano za wybór partnerów, obie były wykorzystywane przez rodzinę i przyjaciół, obie uciekły w alkohol i narkotyki, by poradzić sobie z presją sławy i popularności, w końcu obie opuściły ziemski padół w ten sam, tragiczny sposób. W programie uczcimy pamięć tych niezwykłych kobiet, matki i córki, rozmawiając z najbliższymi im przyjaciółmi i krewnymi.
Dwugodzinny dokument o Whitney i Bobbi Kristinie jest opowieścią o niezrównanym talencie, sukcesie zawodowym, macierzyństwie, rozgłosie, miłości, rodzinie, zmaganiu się ze sławą… i kobiecej walce, by ogarnąć to wszystko pośród chaosu.
wh.jpg

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: