Ruszają castingi do 4. edycji „Ninja Warrior Polska”

Pierwszy polski Ninja Warrior nadal poszukiwany, a prestiżowy tytuł oraz 150 tys. złotych wciąż czekają na zdobycie!

Każdy, kto nie boi się wyzwań i dla kogo aktywność fizyczna to część codzienności, ma szansę zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód, znanym na całym świecie. Tutaj wszyscy mają równe szanse, ponieważ tor Ninja Warrior Polska nie zna sentymentów! Ruszyły castingi do show Polsatu – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów!

Aby zmierzyć się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja. Oprócz tężyzny fizycznej poszukiwana jest wielobarwna osobowość.

UWAGA! Pierwsze castingi odbędą 8 i 9 czerwca w Piasecznie.

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Każdy może spróbować swoich sił – bez względu na płeć czy wiek. Mile widziani są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach.

Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl.

 

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: