„Kowalscy kontra Kowalscy” w Polsacie hitem tej wiosny

Nie ma wątpliwości - serial komediowy Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” skradł serca Polaków! Przygody dwóch skrajnie różnych rodzin o popularnym nazwisku przez 10 tygodni w każdą sobotę śledziło średnio 1,5 mln widzów (w grupie 4+)! W grupie komercyjnej podczas emisji serialu Polsat był zdecydowanym liderem pasma. Po tak fenomenalnym odbiorze stacja zdecydowała się kontynuować produkcję.

Za nami emisja I sezonu serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Sobotni wieczór w towarzystwie głównych bohaterów produkcji stał się dla Polaków przyjemną i wypełnioną śmiechem do łez telewizyjną pozycją obowiązkową! Dzięki serialowi Telewizja Polsat osiągnęła najlepszy wynik pod względem oglądalności w tym paśmie od kilku lat. Porównując z jesienią 2020 roku stacja zyskała 53% widowni, a wobec wiosny 2020 roku urosła o prawie 70%.

Serial był promowany m.in. przez profile na Instagramie, które przedstawiały świat widziany oczami bohaterów: Janka (w tej roli Patryk Cebulski) i Nikodema (Jakub Zdrójkowski). Profile te przyciągnęły rzesze młodych odbiorców. Najzabawniejsze fragmenty z odcinka zamieszczone na kanale YouTube regularne osiągały liczbę wyświetleń na poziomie kilkudziesięciu tysięcy, kilka materiałów osiągnęło ponad 100 tysięcy wyświetleń.

Widzowie w swoich komentarzach nie tylko wskazywali, że na taki serial czekali od lat! Sobota z Kowalskimi stała się radosną rodzinną rozrywką. Niebanalny scenariusz, zabawne przygody bohaterów, świetne dialogi i fenomenalne kreacje trzech pokoleń Kowalskich (Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej, Piotra Adamczyka, Pawła Warzeckiego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Patryka Cebulskiego i Jakuba Zdrójkowskiego). To wszystko złożyło się na niewątpliwy sukces produkcji, za której scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov. W związku z tak ciepłym przyjęciem przez widzów Telewizja Polsat zdecydowała się na kontynuację serialu.

Serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

Pierwszy sezon „Kowalscy kontra Kowalscy” liczył 20 odcinków. Serial reżyseruje Okił Khamidov,
a produkuje Polot Media (dawniej Tako Media).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: