„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Wielki finał wygrała Anna Mazur

Finał pierwszej edycji „Design Dream. Pojedynek na wnętrza" za nami! O główną nagrodę walczyły dwie projektantki wnętrz - Monika Bonecka-Turek oraz Anna Mazur. Tylko jedna z nich mogła otrzymać statuetkę i 100 tysięcy złotych. Kto wygrał?

W ostatnim odcinku zadaniem finalistek było zaprojektowanie 16-metrowej kawalerki z aneksem kuchennym dla młodego małżeństwa. Uczestniczki na małej przestrzeni musiały zmieścić sypialnie, miejsce do pracy, kuchnie z jadalnią oraz miejsce do przechowywania. W powietrzu czuć było napięcie. Z pomocą w aranżacji pomieszczeń przybyli uczestnicy, którzy pożegnali się z programem – Agnieszka i Marcin pomogli Monice, a Weronika i Karol dopieścili kawalerkę Anny. Tym razem jurorzy nie oceniali boksów, a służyli jedynie radą i pomocą. O zwycięstwie zdecydowali Agnieszka i Michał, właściciele kawalerki. Po burzliwej dyskusji wybrali projekt Anny! Tym samym to 27-latka została pierwszym polskim zwycięzcą programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” i otrzymała 100 tysięcy złotych!

Projektantka nie kryła zaskoczenia i radości! W oczach pojawiły się łzy wzruszenia – Chyba jeszcze nie wierzę, że wygrałam i muszę ochłonąć. Nie wiem czy byłam kiedykolwiek tak szczęśliwa jak teraz. To ogrom emocji, na które nie byłam do końca gotowa – zdradziła po programie.

Na co wyda 100 tysięcy złotych? – Jeszcze nie wiem. Dopiero wygrałam, więc muszę to przemyśleć. Wcześniej nic nie planowałam, bo uważam, że lepiej zakładać najgorsze i ewentualnie miło się rozczarować. Ja właśnie tak miło się rozczarowałam i teraz będę musiała poważnie pomyśleć co z tym moim wspaniałym rozczarowaniem zrobić! – odpowiada Anna Mazur.

W 1. edycji „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” zwyciężyła Anna Mazur!
Powtórka wielkiego finału w sobotę 17 kwietnia o 12:40.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: