Polsat był liderem w grupie komercyjnej w Poniedziałek Wielkanocny

Trzeci Dzień Disneya na antenie Polsatu to już historia. Wielkanocny Poniedziałek, 5 kwietnia upłynął pod znakiem animowanych i aktorskich przebojów Disneya.

Tego dnia stacja pokazała produkcje, takie jak: „Gdzie jest Nemo?”, „Gdzie jest Dory?”, „Mary Poppins powraca”, „Zaplątani”, „Toy Story 4” i animowany MegaHit – „Król Lew”. Wszystkie produkcje Disneya w Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły liczną widownię. Telewizja Polsat była najchętniej oglądaną stacją w grupie komercyjnej (16-49) z wynikiem ponad 11% udziałów w rynku.

Widzom najbardziej przypadł do gustu „Król Lew” (2019) – nominowana do Oscara, animacja przygodowa produkcji Walt Disney Pictures. Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Z informacji przekazanych przez Telewizję Polsat wynika, że film ten w grupie osób w wieku 16-19 lat osiągnął wynik ponad 17%. Natomiast udziały w grupie ogólnej (4+) wyniosły ponad 12%.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: