Kwiecień w Crime+Investigation Polsat

W kwietniu w Crime+Investigation Polsat panują zbrodnie pełne porywczych uczuć - zobaczymy Polskie Zabójczynie, ale poznamy także inne Kobiety, które zabijają. I nie opuścisz mnie aż do śmierci opowiada historie tragedii, do których doprowadziła chorobliwa zazdrość, a Denise Welch udowadnia, że niekiedy da się Przeżyć mimo wszystko.
Polskie Zabójczynie
Polish Killer Women 4
W piątki o 22:00 od 19 marca na Crime+Investigation Polsat
4×60
„Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Czwarty sezon to historie trucicielek, dusicielki i kobiety, która zamordowała własną teściową kuchennym młotkiem. To nieopanowane emocje czy totalne zobojętnienie na drugiego człowieka prowadzi „Polskie zabójczynie” do makabrycznych zbrodni? Seria prezentuje sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.
polskie zabojczynie.png
Kobiety, które zabijają
Snapped S14&15
Od poniedziałku do piątku o 20:05 od 5 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
26×60
Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia…
klm.jpg
I nie opuścisz mnie aż do śmierci 
Green Eyed Killers S1a
W środy o 21:00 od 21 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
13×60
Serial opowiada historie zwyczajnych ludzi, którzy z powodu zazdrości dopuścili się niecodziennych czynów. Każdy odcinek stanowi odrębną, opartą na faktach opowieść o tragicznych losach osób, które padły ofiarą zazdrości partnera. Przekonamy się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą stać się zalążkiem dramatycznych wydarzeń o przerażających konsekwencjach.
gek.jpg
Przeżyć mimo wszystko
Survivors With Denise Welch
We wtorki o 21:00 od 27 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
6×60
Sześcioodcinkowy program prowadzony przez jedną z najbardziej znanych angielskich aktorek i osobowości telewizyjnych opowiada o losach ludzi, którzy przeżyli zamach na swoje życie, a po nim podjęli walkę o powrót do normalności. Każdy odcinek to historia innej osoby i horroru, jaki przeżyła – od ataku nożem przez oblanie kwasem czy trzygodzinne filmowane tortury aż po trzynaście lat koszmaru będącego udziałem ofiary terroru i przemocy. Denise Welch spotka się z jego bohaterem, by dowiedzieć się o czym myślał na każdym etapie zdarzenia i jak odnalazł w sobie siłę, by przetrwać, a potem zmierzyć się ze swoim oprawcą w sądzie. Dowiemy się też, jak te wydarzenia nieodwracalnie odmieniły życie ocalałych. Materiał zawiera wywiady z ich rodzinami i przyjaciółmi, a także wypowiedzi prawników. 
denise_welch-min_0.jpg

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: