Marzec 2021 w Crime+Investigation Polsat

W marcu na Crime+Investigation powrócą mrożące krew w żyłach historie, które wydarzyły się w kraju - Polskie Zabójczynie. W nowym sezonie przedstawimy postaci kobiet, które nie zawahały się przed dokonaniem najpotworniejszych czynów. Kontynuując cykl programowy Kocha, lubi, morduje zapraszamy na premierę programu Póki śmierć nas nie rozłączy, w którym wszystkie zbrodnie zaczynają się od ślubu w tle. Wraca również uwielbiany program Najbardziej szokujące przypadki sądowe, odkrywający, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sal sądowych. 
Polskie Zabójczynie
Polish Killer Women 4
W piątki o 22:00 od 19 marca na Crime+Investigation Polsat
4×60
„Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Czwarty sezon to historie trucicielek, dusicielki i kobiety, która zamordowała własną teściową kuchennym młotkiem. To nieopanowane emocje czy totalne zobojętnienie na drugiego człowieka prowadzi „Polskie zabójczynie” do makabrycznych zbrodni? Seria prezentuje sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.
polskie zabojczynie.png
Póki śmierć nas nie rozłączy
A Wedding and a Murder S1+ S2
Od poniedziałku do piątku o 20:05 od 1 marca na Crime+Investigation Polsat
„Póki śmierć nas nie rozłączy” przedstawia prawdziwe historie, w których zaręczyny, uroczystość ślubna czy idealny miesiąc miodowy zamieniają się w koszmar, bo naznacza je czyjaś przedwczesna śmierć. Każdy z godzinnych odcinków opowiada o zabójstwie, którego tłem były początkowo radosne wydarzenia związane z zawarciem związku małżeńskiego. Wśród prezentowanych przypadków znajdzie się znana sprawa zaginięcia Annie Le, pięknej studentki Yale, która zniknęła przed swoim ślubem czy historia świeżo poślubionych Gail i Ricka Brinków. Kwestia tragicznego finału ich małżeństwa przez dziesiątki lat pozostawała nierozwiązana. Wyjaśnienie zagadki przyniosły dopiero informacje dotyczące niepokojącego sekretu rodziny, które nieoczekiwanie ujawnił świadek. Panna czy pan młody, członek rodziny, a nawet zazdrosny gość weselny – każda z tych osób może okazać się ofiarą lub podejrzanym, kiedy ślub staje się katalizatorem zbrodni.
KA_01_AMurderAndAWedding_S02 (1).jpg
Jak przeżyć zbrodnię
I Survived A Crime
W niedziele o 22:00 od 21 marca na Crime+Investigation Polsat
Po sukcesie PD Cam i Court Cam przyszedł czas na oddanie głosu ofiarom zbrodni. Opowiadają o tym, jak udało się im przeżyć w niezwykłych okolicznościach. Serial przenosi nas w sam środek akcji, by lepiej oddać emocje towarzyszące wydarzeniom, ale też pokazać, jakie działania ich bohaterowie musieli podjąć, by ocalić życie. W każdym z półgodzinnych epizodów widzowie poznają inną historię i zobaczą, jaką strategię przetrwania wybrali jej bohaterowie. Czy unikali konfrontacji z napastnikiem, czy też rzucili się do rozpaczliwej walki? Głos zabiorą też same ofiary, dzieląc się szczegółami opisywanych zdarzeń. Obraz sytuacji dopełnią materiały utrwalone ukrytymi kamerami, kamerami przemysłowymi, telefonami komórkowymi czy samochodowymi rejestratorami wideo. Serial naświetli kluczowe elementy każdej z tych dramatycznych sytuacji i pokaże jak błyskawicznie podejmowane decyzje potrafią przesądzić o jej finale, kiedy zagrożone jest nasze życie, bezpieczeństwo lub wolność.
JAK_PRZEZYC_ZBRODNIE.jpg
Najbardziej szokujące przypadki sądowe
Court Cam 3b
W niedziele o 21:00 od 21 marca na Crime+Investigation Polsat
Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.
5fc8016b8941270001927e50_1920x1080_FES_v1.jpg

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: