„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” już 7 marca w Polsacie

Już wiosną 6 uczestników stanie do walki o tytuł najlepszego projektanta programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza", 100 tysięcy złotych, uznanie jurorów i przede wszystkim widzów Telewizji Polsat! Program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 17:40 począwszy od 7 marca.

Program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” podbił serca widzów w Holandii oraz Austrii. Wyprodukowano tam kilka edycji show. Tej wiosny po raz pierwszy będzie można zobaczyć go w Polsce. Niesamowite studio, sześciu zdolnych projektantów wnętrz, wymagający jurorzy i wielka nagroda! To wszystko już od 7 marca w nowym show telewizji Polsat!

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to format rozrywkowy, w którym zdolni projektanci wnętrz rywalizować będą o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby.  Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. Specjaliści – doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz, wyeliminują uczestnika, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. O zwycięzcy zdecydują natomiast sami bohaterowie, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku, zmierzy się dwóch najlepszych projektantów. Gospodynią programu jest pasjonatka projektowania wnętrz, znana piosenkarka i kompozytorka Anna Wyszkoni.

Premierowy odcinek „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” – już 7 marca.
Program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 17:40.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: