„Love Island. Wyspa miłości” powraca z nową edycją w Polsacie

Czas na trzecią edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Najpopularniejsze randkowe reality show w historii telewizji powróci na antenę Polsatu i serwisu ipla.tv już 28 lutego. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Kto tym razem zamieszka na Wyspie miłości?

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie było innego wyjścia – uwielbiany przez widzów format powraca i to szybciej niż dotychczas. Premierowy trzeci sezon, Polsat wyemituje już wiosną. A to oznacza, że miłosne zawirowania Wyspiarzy i ich emocje zawładną Wyspą miłości za niespełna miesiąc. Ta edycja będzie inna niż poprzednie. Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o Love Island wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników – to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowano.

Premierowy odcinek 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” wyjątkowo zostanie pokazany w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

Główne zasady programu pozostają bez zmian. Spragnieni miłosnych uniesień ochotnicy wylatują do słonecznej Hiszpanii. W luksusowej willi zamieszka dziesiątka młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W trwających 6 tygodni randkowych podbojach uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu.

W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Nikt z mieszkańców nie może spać spokojnie, bowiem niespodziewane przeparowania zmieniają układ sił na Wyspie miłości. To właśnie wtedy w „kręgu ognia” uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary opuszcza program. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów, a także siebie nawzajem. Mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer nieustannie śledzi każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary, które zaskarbiły sobie największą sympatię widzów. Zwycięża jedna para, która decyduje czy wybiera miłość, czy pieniądze. A jest o co walczyć. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych.

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mają wpływ na rozwój wydarzeń w willi. Decydują o losach uczestników, np. którzy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazują kto powinien opuścić program. Użytkownicy mają również dostęp do ekskluzywnych materiałów, niepublikowanych treści i ciekawostek o swoich ulubionych uczestnikach. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są, cieszące się ogromnym zaangażowaniem użytkowników, social media programu. Bogate w kontent profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń bardzo zaangażowanej społeczności. Chcąc zaspokoić głód informacji fanów programu przygotowaliśmy mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv, będzie można zobaczyć na profilach społecznościowych Love Island.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i za granicą, producent zapewnia uczestnikom programu, jak i ekipie realizującej program zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: