Patrycja Nawrocka i Mateusz Kopyłowicz nowymi reporterami Polsat News

fot.: Polsat
W grudniu do ekipy kanału informacyjnego Polsat News dołączyli nowi dziennikarze. Relacje z Wrocławia i regionu przygotowuje Patrycja Nawrocka, a z województwa zachodniopomorskiego - Mateusz Kopyłowicz.

Patrycja Nawrocka

Patrycja Nawrocka jest absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Przed rozpoczęciem pracy w Polsat News, była prezenterką i reporterką w lokalnej telewizji Echo24. Później dołączyła do redakcji informacyjnej Grupy ZPR Media we Wrocławiu. Między innymi prezentowała informacje i przygotowywała materiały dla radia Eska Wrocław.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pnawrocka (@pati_nawrocka)

Dziennikarka prowadzi również szkolenia w zakresie degustacji win. Jest także autorką bloga Wine Thinking.

Mateusz Kopyłowicz

Mateusz Kopyłowicz wcześniej przez ponad 12 lat był związany z Telewizją Polską. Zajmował się przygotowywaniem materiałów z województwa zachodniopomorskiego. Ponadto prowadził serwis informacyjny TVP 3 Szczecin – „Kronika”.

W 2016 roku Mateusz Kopyłowicz otrzymał nagrodę w ramach 23. Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP. Jury, którego przewodniczącym był prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, nagrodziło dziennikarza za materiał „Niedopełnienie obowiązków w ośrodku”.

Nowi dziennikarze w redakcji Polsat News

W ostatnim czasie do zespołu Polsat News dołączyli między innymi dziennikarze programu „Raport”: Leszek Dawidowicz, Jacek Smaruj i Cyprian Jopek. Poszerzono również grono reporterów krajowych o ekipę w Kielcach. Relacje z województwa świętokrzyskiego przygotowuje Karolina Ziewiecka. Ponadto stanowisko koordynatora anteny objęła Dorota Janowicz, dotychczas związana z telewizją TVN.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: