Eleven Sports z prawami do transmisji francuskiej ligi piłkarskiej Ligue 1

fot.: Eleven Sports
Eleven Sports (główny nabywca praw) i Canal+ (na zasadzie sublicencji) pozyskały prawa do transmisji wszystkich meczów francuskiej Ligue 1 Uber Eats w sezonach 2020/21 - 2023/24.

Umowa na sublicencję zawarta między stacjami telewizyjnymi zezwala na równoległą transmisję wszystkich meczów. Oznacza to, że nadawcy będą mogli swobodnie wybierać, które ze spotkań pokażą swoim widzom w każdej kolejce rozgrywek. W przypadku zbieżnych decyzji pojawi się równoległa transmisji zarówno na antenie Eleven Sports jak i Canal+.

Dzięki sukcesom Paris Saint-Germain i Olympique Lyonnais w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów UEFA Ligue 1 Uber Eats wraca na należne jej miejsce w czołówce europejskich rozgrywek piłkarskich. Cieszę się, że za sprawą Eleven Sports Ligue 1 Uber Eats znów będzie dostępna dla polskich widzów. W każdej kolejce będziemy transmitować kilka najciekawszych meczów, a także skróty wszystkich spotkań – mówi Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports w Polsce.

Porozumienie z Eleven Sports zostało zawarte za pośrednictwem beIN Media Group, który jest międzynarodowym partnerem Ligue de Football Professionnel (LFP) w zakresie sprzedaży praw telewizyjnych.

Kanały Eleven Sports dostępne są na platformach satelitarnych, IPTV i w sieciach kablowych, a także w serwisach online, między innymi we własnej usłudze internetowej Eleven Sports (elevensports.pl) i w ofercie Ipla TV. Większościowym udziałowcem Eleven Sports Network jest Cyfrowy Polsat.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: