Paulina Czarnota-Bojarska dołącza do redakcji Polsat Sport

fot.: Polsat
We wtorek, 3 listopada w studiu Ligi Mistrzów UEFA w Polsacie Sport Premium zadebiutuje Paulina Czarnota-Bojarska. Dziennikarka wcześniej była związana z Canal+ Sport.

Paulina Czarnota-Bojarska z telewizją związana jest od ponad dwudziestu lat. Fanom sportu dała się poznać jako dociekliwa reporterka na meczach piłkarskich i galach bokserskich. Pracowała też przy realizacji programów studyjnych poświęconych tym dyscyplinom oraz prowadziła autorski talk-show „Czempioni w Plusie” z udziałem największych gwiazd polskiego sportu. Dziennikarka w młodości trenowała pływanie, fascynują ją również biathlon oraz tenis.

Od najmłodszych lat sport był moją pasja, a lata dzieciństwa spędziłam na basenie, ściągając się o medale. Przeżyłam niezwykły czas będąc dziennikarką Canal+Sport. Nie sposób wymienić wszystkich fajnych ludzi z którymi pracowałam. Wszystkim Wam dziękuje! Czas na nowe wyzwania w zespole Polsatu Sport, wyjątkowo cieszy mnie, że dołączam do tak silnej reprezentacji kobiet!Paulina Czarnota-Bojarska, dziennikarka Polsatu Sport.

W Polsacie Sport Paulina Czarnota-Bojarska będzie zajmowała się piłką nożną oraz sportami walki. Widzowie po raz pierwszy zobaczą ją na ekranie we wtorek, 3 listopada w studiu Ligi Mistrzów UEFA, której głównym nadawcą w Polsce jest Telewizja Polsat.

Bardzo cieszymy się, że tak doświadczona dziennikarka jak Paulina Czarnota-Bojarska zasila nasze szeregi. Od początku istnienia Polsatu Sport dążyliśmy do tego, aby skupiać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Fakt, że chętnie dołączają do nas kolejni fachowcy jest najlepszym potwierdzeniem, że wykonujemy dobrą robotę – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

Paulina Czarnota-Bojarska powiększa imponujące grono dziennikarek Polsatu Sport, do którego należą między innymi Paulina Chylewska, Karolina Szostak, Aleksandra Szutenberg i Justyna Kostyra. Transfer Pauliny Czarnoty-Bojarskiej jest kolejnym dużym wzmocnieniem Polsatu Sport na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. Redakcję w tym roku zasilili eksperci pięściarscy Przemysław Saleta, Paweł Kołodziej oraz Igor Jakubowski, a także komentator i reporter piłkarski Tomasz Lach.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: