Jesteśmy z Wami już od czternastu lat! Urodziny tvpolsat.info

Dziś mija 14 lat od startu portalu tvpolsat.info. W tym czasie zmieniał się Polsat, zmienialiśmy się też my. Niezmienne jest jedno - szybko i rzetelnie informujemy o wszystkim, co dzieje się w świecie Polsatu.

14 lat nieprzerwanego funkcjonowania to imponujący wynik, zwłaszcza dla niekomercyjnego przedsięwzięcia, jakim od początku jest portal tvpolsat.info

Cieszymy się, że każdego dnia jesteście z nami. Dziękujemy za każde miłe słowo, bo to dla nas najlepsze podziękowanie i niesamowita motywacja do dalszej pracy.

Zawsze jesteśmy w centrum wydarzeń. Portal tvpolsat.info jest obecny na najważniejszych konferencjach i eventach organizowanych przez Grupę Polsat. Choć teraz takie wydarzenia, ze względu na epidemię koronawirusa, nie odbywają się, to liczymy na to, że niebawem będziemy mogli na nie powrócić.

Dziękujemy za pracę i zaangażowanie byłym i obecnym członkom redakcji oraz moderatorom forum. Bez Was portal tvpolsat.info nie osiągnąłby takiego sukcesu.

Tradycyjnie dziękujemy też naszym przyjaciołom z Polsat News i całej Grupy Polsat. Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne.

Słowa podziękowania należą się również kolegom z siostrzanego portalu omediach.info, których pomoc jest nieoceniona.

Pozdrawiamy urodzinowo i dziękujemy za życzenia
redakcja tvpolsat.info

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: