„Otwarte okno” HBO w Cyfrowym Polsacie

Z okazji prapremiery, Cyfrowy Polsat udostępnia abonentom kanał HBO.

Także abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć odkodowaną prapremierę polskiego serialu „Bez tajemnic” w HBO w niedzielę, 16 października o godz. 20:10 oraz premiery pierwszych pięciu odcinków serialu od poniedziałku, 17 października do piątku, 21 października o godz. 20:10. Ponadto, 16 października program HBO będzie odkodowany przez cały dzień.

„Bez tajemnic” to pierwszy polski serial produkcji HBO o psychoterapeucie, który pomaga swoim pacjentom rozwiązywać problemy, z którymi nie potrafią sobie poradzić samodzielnie. Dzięki psychoterapii poznajemy rozterki i wybory współczesnych Polaków. Główną postacią serialu jest uznany psychoterapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów: w poniedziałki z Weroniką Kasprzyk (Małgorzata Bela), we wtorki z Szymonem Kowalczykiem (Marcin Dorociński), w środy z Zosią Werner (debiutująca Aleksandra Kusio) oraz w czwartki z Jackiem (Łukasz Simlat) i Anitą (Ilona Ostrowska) Skotnickimi. Równolegle psychoterapeuta raz w tygodniu, w piątki spotyka się ze swoją superwizorką, Barbarą Lewicką (Krystyna Janda). W te dni będzie można śledzić terapie poszczególnych bohaterów w HBO.

Serial „Bez tajemnic” składa się z 45 odcinków i będzie emitowany przez 9 tygodni od 17 października od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w HBO i HBO HD. Powtórki poszczególnych odcinków serialu będą nadawane tego samego dnia w HBO2 (HBO2 HD) o godz. 22:00. Powtórki wszystkich pięciu odcinków z każdego tygodnia będzie można oglądać co niedzielę od godz. 21:30 w HBO2. Dodatkowo w HBO2 od drugiego tygodnia emisji będzie można obejrzeć poprzedni odcinek serialu dotyczący danej postaci o godz. 21:30 przed emisją odcinka premierowego.

Więcej informacji na temat serialu

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: