Drugi sezon serialu „Domowe rozgrywki” w Polsacie

12 kwietnia Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu miniserialu komediowego „Domowe rozgrywki”.

Mama Agnieszka Czechoska (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny. Ona podejmuje najważniejsze domowe decyzje i trzyma w ryzach całą rodzinę. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski).

Domowe rozgrywki

Już w pierwszym odcinku drugiego sezonu Czechoscy przeprowadzą się z kamienicy do własnego domu. Zmiana otoczenia to też zmiana dotychczasowego trybu życia i nowi sąsiedzi. Już na dzień dobry poznamy sąsiadkę Majkę (Zuzanna Lit), vlogerkę kulinarną, o której urok osobisty będzie zazdrosna Agnieszka. Tymczasem Marek w końcu zdecyduje się na zatrudnienie pracownika do swojego przydomowego warsztatu. Tym sposobem poznamy Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), którego nazwisko sporo zdradza, gdyż to za jego sprawą nastąpi wiele zabawnych zwrotów akcji oraz miłosnych intryg i uniesień. Motywem przewodnim całej serii będzie niezmiennie piłka nożna, zatem kibice z pewnością odnajdą dodatkową nić porozumienia z bohaterami serialu.

Domowe rozgrywki

Drugi sezon miniserialu będzie liczyć 8 sześciominutowych odcinków i będzie emitowany w Polsacie w każdą niedzielę, od 12 kwietnia o godz. 18:40 oraz od 18 kwietnia w soboty o 18:50 w Czwórce. Partnerem miniserialu jest Santander Bank Polska.

Producentem „Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production.

Pierwszy sezon serialu pokazywano wiosną 2019 roku.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejestrowanych użytkowników!
Sprawdź: