Walka Michała Cieślaka w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o Mistrzostwo Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. 31 stycznia Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Transmisja gali w PPV poprzedzona zostanie specjalnie przygotowanym dla widzów studiem, które rozpocznie się o godz. 19:30. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski. Eksperci zaproszeni na ten wieczór to: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń, a także Hubert Migaczew. Wydawcą będzie Paweł Mularczyk. Walki skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa.

Jak zamówić galę w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta (iCOK),
  • za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • również w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do momentu rozpoczęcia transmisji gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Jak obejrzeć walki w IPLI?

Gala będzie osiągalna w aplikacjach IPLA na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także w wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Dostęp można aktywować na ipla.tv, w aplikacji na urządzenia z systemem Android (w obu sytuacjach możliwa jest płatność przelewem lub BLIKIEM, a w przypadku klientów Plusa możliwe jest doliczenie płatności do rachunku), w aplikacji na urządzenia z systemem iOS (płatności Apple), a także na wybranych Smart TV (płatność BLIKIEM).

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: