W grudniu Polsat pokaże nowy odcinek „Emsi na tropie”

fot.: Polsat
W czwartek, 5 grudnia o 22:25 Polsat wyemituje premierowy odcinek programu „Emsi na tropie”. Gościem wydania będzie piosenkarka Doda.

– Dwie silne kobiety naprzeciwko siebie. Jedna to wielka gwiazda polskiej piosenki, druga to reporterka, która jest gotowa na wszystko, byle otrzymać odpowiedź na nurtujące ją pytania. Sama tropi i bada trudne tematy. Czy, wielokrotnie nagradzana za swoje dziennikarskie śledztwa, Małgorzata Cecherz dokopie się prawdy o Dodzie? – czytamy w opisie programu.

W „Emsi na tropie” prowadząca Małgorzata Cecherz zaprezentuje materiały filmowe na temat Dody oraz zaprosi do studia bliskich piosenkarki.

To nowa odsłona „Emsi na tropie”. W pierwszym sezonie przedstawiano kontrowersyjne tematy społeczne. Wspólnie z publicznością prowadząca i goście oglądali przygotowane materiały oraz zebrane dokumenty. Pierwsza seria liczyła 6 odcinków.

Program debiutował na antenie Polsatu latem 2018 roku. Najpierw pokazywano go w soboty o 16:45. Później cykl przeniesiono na czwartki po 23:00.

Małgorzata Cecherz jest dziennikarką śledczą. Przez wiele lat była związana z programem „Państwo w państwie”. Obecnie jest współwłaścicielką firmy producenckiej Ameno Star.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: