Jesień w Eska TV. Sprawdzone formaty i „Love Island. Wyspa miłości”

Jesienią Eska TV będzie kontynuować swoje flagowe programy. Do grona prezenterów kanału dołączyła Ola Ciupa.

Ola Kot będzie sprawdzać „Co się słucha” oraz odwiedzać najciekawsze wydarzenia, z których relacje zobaczymy w programach „Bywanie na dywanie” oraz „Weekend z Eska TV”. Prezenterkę będzie można też niebawem śledzić na antenie Polsatu w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Filip „Rudanacja” Antonowicz w Eska TV poprowadzi m.in. programy „Nagrywarka” i „Jazdy Gwiazdy”, czyli wywiady w pomarańczowym garbusie. Prezenter razem z Jankesem współtworzy na co dzień także poranek Radia Eska. Wideo-podsumowania tej audycji można zobaczyć na antenie Eska TV w programie „The Best of Eska”.

Krzysztof „Jankes” Jankowski na antenie Eska TV prowadzi program „Ranking Jankesa”. Pojawiać się również będzie w programach „Weekend z Eska TV” oraz „The Best of Eska”.

Damian Wilczyński w Eska TV odpowiada za programy związane z gamingiem. Jesienią będzie można znów zobaczyć go w programie „Będę grał w grę”.

Jak już informowaliśmy, do ekipy dołączyła nowa prezenterka – Ola Ciupa, która poprowadzi „Podwójną Gorącą 20”, „Projekt ImprESKA” i „Eska Info”.

Nowością w Eska TV jest reality-show „Love Island. Wyspa miłości”. Program można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00, a w niedziele o 23:00 na antenie stacji będą nadawane odcinki z podsumowaniem tygodnia. Premierowe wydania „Love Island. Wyspa miłości” są emitowane w Polsacie.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: