Gala KSW 49 w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

fot.: KSW
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 49, podczas której w rewanżowym pojedynku o pas zmierzą się Michał Materla i Scott Askham.

Gala odbędzie się 18 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie, a realizowany w systemie „pay-per-view” (PPV) dostęp do niej kosztuje 40 zł.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, a dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta. Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów − przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta lub w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50. Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu można znaleźć na kanale 222.

Walkę Materla vs Askham i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 49 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za IPLI – na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk
Michał Materla vs Scott Askham − walka o pas wagi średniej
Roberto Soldić vs Krystian Kaszubowski − walka o pas wagi półśredniej
Karol Bedorf vs Damian Grabowski
Artur Sowiński vs Norman Parke
Akop Szostak vs Erko Jun
Martin Zawada vs Thiago Silva
Antun Račić vs Paweł Polityło
Michał Andryszak vs TBA
Leszek Krakowski vs Michel Dubois

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: