Maciej Orłoś dołączy do zespołu Superstacji

fot.: Telewizja Polska
Maciej Orłoś rozpocznie pracę w Superstacji – wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Maciej Orłoś ma dołączyć do zespołu „Bez ograniczeń”. W ekipie tego programu są też: Beata Tadla, Marek Czyż, Adam Feder i Jacek Zimnik.

„Bez ograniczeń” w Superstacji można oglądać codziennie o 22:45. W programie widzowie komentują bieżące wydarzenia. Mogą dzwonić do studia i wysyłać wiadomości SMS. Prowadzący moderują przebieg dyskusji.

Maciej Orłoś jest dziennikarzem telewizyjnym. Od 1991 do 2016 roku był prezenterem TVP. Prowadził m.in. „Teleexpress” oraz „Oko w oko” i „A to Polska właśnie!”. W latach 2016-2018 pracował w Telewizji WP. Był gospodarzem: „Dzieje się 16:50”, „Dzień Dobry WP”, „Infoteki” i „Orłoś Kontra”. Obecnie prowadzi program „Okiem Orłosia” na Facebooku oraz autorski kanał YouTube.

Wywiad z Maciejem Orłosiem dla omediach.info

W ostatnim czasie do redakcji Superstacji dołączyli też: Radosław Masłowski, Jacek Gasiński, Jarosław Kulczycki, Nikola Zbyszewska oraz Grzegorz Sajór.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: