„Filmowe przygody Benjamina” w kwietniu w Polsat JimJam

fot.: Polsat JimJam
W Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek Polsat JimJam pokaże cykl „Filmowe przygody Benjamina”, w ramach którego widzowie zobaczą trzy filmy ze słoniem Benjaminem w roli głównej.

20 kwietnia o 12:00 i 21 kwietnia o 20:00 zostanie wyemitowany film „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”. W tej produkcji Benjamin i jego przyjaciel Otto spróbują swoich sił w łyżwiarstwie. Dołączy do nich mała Maria. Bohaterowie będą zgodni co do tego, że dziewczynka powinna wcielić się w postać księżniczki w nadchodzącej rewii na lodzie.

20 kwietnia o 20:00 i 22 kwietnia o 12:00 zostanie pokazany film „Benjamin i cyrkowe lwy”. W zoo pojawią się dwa małe lwiątka. Benjamin i Otto natychmiast zaprzyjaźniają się z maluchami. Lwiątka zostaną jednak porwane. Słoń wraz z przyjaciółmi wyruszą im na pomoc.

21 kwietnia o 12:00 i 22 kwietnia o 20:00 będzie można zobaczyć film „Benjamin i tajemnica grobowca”. Carla wyjedzie w podróż do Afryki, skąd będzie relacjonować poszukiwania „magicznego kota” prowadzone przez znanego profesora. Niestety Carla i profesor zostaną schwytani przez złego wezyra. Benjamin i Otto wyruszą im na ratunek.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: