Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Adam Nowe oraz Janusz Pliszka w zarządzie Polsatu

1 kwietnia funkcje członków zarządu Telewizji Polsat obejmą: Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Adam Nowe oraz Janusz Pliszka.

Katarzyna Ostap-Tomann, która odpowiada za finanse Grupy Cyfrowy Polsat i pełni funkcje członka zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, podjęła decyzję o rezygnacji z dniem 31 marca z zasiadania w zarządzie Telewizji Polsat i przekazaniu tej funkcji Januszowi Pliszce, czyli swojemu dotychczasowemu zastępcy.

Także 1 kwietnia do zarządu Polkomtelu dołączy Justyna Kulka. Będzie członkiem zarządu.

Przypomnijmy, że Jacek Felczykowski zostanie członkiem zarządu Cyfrowego Polsatu. Felczykowski nadal będzie członkiem zarządu Polkomtelu.Tomasz Gillner-Gorywoda, który złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Cyfrowego Polsatu, niezmiennie będzie pełnił funkcję dyrektora generalnego Polkomtelu. Dariusz Działkowski, który złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat, pozostanie w strukturach grupy w obszarze techniki.

1 kwietnia Mirosław Błaszczyk zostanie prezesem Polkomtelu, a Stanisław Janowski stanie na czele zarządu Telewizji Polsat.

ostatniekomentarze
Dołącz do dyskusji i do blisko 6 tysięcy zarejstrowanych użytkowników!
Sprawdź: