Cyfrowy Polsat i Plus z nowym smartDOM-em. W ofercie sprzedaż gazu
14/02/2017Autor: MN
Cyfrowy Polsat i Plus z nowym smartDOM-em. W ofercie sprzedaż gazu
Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają nowy etap w komunikacji oferty smartDOM. Program będzie promowany pod hasłem „Domowy Program Oszczędnościowy”. Będzie liczył aż dziewięć produktów i usług, które można łączyć i dzięki temu oszczędzić na domowych rachunkach nawet 1000 zł rocznie. Już wkrótce do oferty programu wprowadzona zostanie także sprzedaż gazu.

W startującej dziś kampanii, ambasadorowie smartDOM-u Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, opuszczą dom, wsiądą do kampera i ruszą w podróż po całym kraju. Ich misją będzie przekonanie wszystkich, którzy nie wiedzą jeszcze, w jak prosty sposób można zatrzymać dodatkowe pieniądze w domowym budżecie, aby spróbowali „zbudować” swój nowy, własny smartDOM. Kampania stawia na działania edukacyjne skierowane do nowych klientów, zachęcając ich do poznania programu, i korzyści, jakie przynosi łączenie usług. Wstępem do niej były prowadzone już od 1 lutego działania teaserowe w telewizji oraz na nośnikach zewnętrznych.

Nowa platforma komunikacyjna i koncepcja kreatywna jest efektem prac Agencji Scholz & Friends Warszawa, która od nowego roku obsługuje markę smartDOM i jednocześnie odpowiada za kampanie marketingowe dla wszystkich usług telekomunikacyjnych Plusa. Startująca kampania obejmie stacje telewizyjne – Polsat i kanały tematyczne oraz TVN, radio, m.in.: RMF, RMF Classic, RMF Classic i Total Time, a także działania w Internecie i outdoor. Reżyserem nowych spotów jest Łukasz Jaworski, za produkcję odpowiada TFP, a za postprodukcję Studio Televisor. Kampanię zaplanował dom mediowy Vizeum.Obecnie Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM to aż dziewięć produktów i usług dla każdego domu. Oprócz flagowych i podstawowych usług: telefonii komórkowej Plusa, Internetu LTE Plus i Plus Advanced oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, oferuje dziś również energię elektryczną, usługi bankowe, ubezpieczeniowe oraz z zakresu bezpieczeństwa domu, a także urządzenia telekomunikacyjne oraz sprzęt RTV i AGD.

Jeszcze w pierwszym kwartale 2017 r. Grupa Cyfrowy Polsat przedstawi klientom ofertę gazu. Będzie ona gwarantowała stałą cenę przez całą długość kontraktu, a faktury będą wystawiane wyłącznie na podstawie rzeczywistych odczytów i dzięki umowie kompleksowej będą obejmowały opłaty zarówno za jego sprzedaż, jak i za dystrybucję. Podobnie jak w przypadku oferty energii elektrycznej klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach smartDOM specjalne zniżki.

Ze smartDOM-u, według danych za ostatni raportowany okres, korzysta ponad 1,2 mln klientów, którzy posiadają ponad 3,6 mln usług kontraktowych.
Tagi: #smartdom #cyfrowy polsat #plus #joanna brodzik #paweł wilczak #kampania 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy