Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
08/01/2017Autor: MN
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.

Gospodarzami wyjazdowych poranków będą: Joanna Górska i Michał Giersz, który dołączy do plenerowej ekipy „Nowego dnia” oraz Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz. Prowadzącym będzie towarzyszyć prezenter pogody – Marek Horczyczak oraz Milena Rostkowska-Galant. W pierwszy weekend Beata Cholewińska, Mariusz Abramowicz i Marek Horczyczak poprowadzą program z Jaworzyny Krynickiej.

Wyjazdowe weekendowe wydania „Nowego dnia” będzie można oglądać przez całe ferie zimowe w soboty i niedziele od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. Porankowa ekipa odwiedzi największe i najpopularniejsze stoki narciarskie. Głównym celem akcji „Bezpieczna zima z GOPR”, jak co roku, będzie promocja bezpiecznego wypoczynku oraz zachęcenie narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach.
Tagi: #polsat #polsat news #nowy dzień #bezpieczna zima z gopr #beata cholewińska #mariusz abramowicz #joanna górska #michał giersz 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy program "Wyspa przetrwania" odniesie sukces?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Kalendarium

16 kwietnia
Żarty się skończyły, program kabaretu Paranienormlani w Polsacie
30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy