3 premiery w styczniu w CI Polsat. Jakie nowości przygotowała stacja?
05/01/2017Autor: MN
3 premiery w styczniu w CI Polsat. Jakie nowości przygotowała stacja?
W styczniu kanał CI Polsat przedstawi widzom nowe propozycje programowe. Stacja pokaże „Wakacje z duchami”, „Przeklęty dom” i nowy serial dokumentalny autorstwa Alexa Gibneya pt. „Sezon na zabijanie”.

„Wakacje z duchami”, 4 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
Przerażające, ale autentyczne historie trzech osób, które doświadczyły zjawisk nadprzyrodzonych w najbardziej niespodziewanych okolicznościach: podczas wakacji. W takich miejscach jak Hawaje, Floryda czy jezioro Tahoe zetknęły się z duchami m.in. wojownika sprzed wieków, który atakuje turystów w górach, samobójcy, który terroryzuje gości w hotelu, oraz panny młodej, która nawiedza pewną chatę.

„Przeklęty dom”, 11 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
Przepiękna Kreischer Mansion na Staten Island miała na przestrzeni lat wielu mieszkańców, ale żaden z nich nie zabawił w rezydencji dłużej, a to z powodu najróżniejszych wydarzeń kryminalnych i niewyjaśnionych incydentów, jakie ponoć miały tam miejsce. Joe, jeden z byłych właścicieli, chce ofiarować ten dom z marzeń swojej nowej żonie i córce – ale dopiero, gdy się dowie, co ściągnęło w to miejsce moce ciemności. W tym celu zatrudnił zespół badaczy zjawisk nadprzyrodzonych, by wraz z medium zgłębili przerażającą przeszłość rezydencji i uwolnili ją od duchów.

„Sezon na zabijanie”, czwartki od 5 stycznia o godz. 22:00 w CI Polsat
W nowym serialu dokumentalnym Alexa Gibneya oglądamy dokumentalistów Joshuę Zemana i Rachel Mills, którzy badają jedną z najdziwniejszych niewyjaśnionych spraw o zabójstwo – dziesięciu prostytutek zamordowanych na Gilgo Beach na Long Island. Zdaniem policji padły one ofiarą seryjnego mordercy, który po pięciu latach wciąż pozostaje na wolności. Przy współpracy z cyberdetektywami, dziennikarzami i rodzinami zamordowanych Zeman i Mills odkrywają powiązania, które sugerują, że Long Island to dopiero początek.

Przypomnijmy, że kanał planuje wkrótce zmianę logo i oprawy graficznej.
Tagi: #ci polsat #śledztwo #serial dokumentalny #serial kryminalny 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy "Idol" powinien być kontynuowany?

Tak, ale w inny dzień tygodnia

Nie, powrót programu jest nieudany

Nie mam zdania

Kalendarium

30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy