Wysyp nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie. Będzie Nowa TV
30/12/2016Autor: MN
Wkrótce oferta Cyfrowego Polsatu powiększy się o kilka nowych kanałów. Wśród nowości dostępnych od stycznia 2017 r. pojawią się m.in.: filmowy, nadawany w jakości HD, kanał AMC, skierowany do dzieci TVP ABC, dostępny w HD sportowy Eleven Extra, nowość w portfolio Telewizji Polsat – Super Polsat, Polsat Sport News w jakości HD oraz Nowa TV.

Od 1 stycznia 2017 r. oferta kanałów tematycznych dostępnych w Cyfrowym Polsacie poszerzy się o kolejne ciekawe propozycje. Wśród nich abonenci znajdą następujące kanały:
AMC – prezentujący popularne na całym świecie filmy, wielokrotnie nagradzane seriale oraz produkcje własne. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji własnych, zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina. Kanał będzie dostępny w pakiecie Film HD.
TVP ABC – skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat. Bogata oferta ciekawych i nowoczesnych programów w bezpieczny i przyjazny dla najmłodszych sposób uczy przez zabawę oraz rozwijają wyobraźnię. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.
Eleven Extra – dostępny przez 24 godziny na dobę, prezentujący czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej. Eleven Extra dołączy do pakietu Eleven Sports HD.

2 stycznia 2017 r. oferta platformy zostanie wzbogacona o nowe propozycje Telewizji Polsat:
Super Polsat – kanał, który, jako pierwszy w Polsce, będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W jego ramówce znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD.
Polsat Sport News HD – głównymi pozycjami w ramówce kanału są 5-minutowy serwis „Sport Flesz”, a także liczne relacje na żywo z wydarzeń sportowych i programy publicystyczne o tematyce sportowej. Kanał dostępny będzie od pakietu Familijnego Max HD.

W styczniu na platformie Cyfrowy Polsat pojawi się również Nowa TV – pozycja skierowana do całej rodziny, dostępna od pakietu Mini HD. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

To kolejne nowości operatora wprowadzone w ostatnim czasie. W tym miesiącu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączyły stacje: Zoom TV, Metro oraz wersje HD kanałów TV Puls i BBC Lifestyle.
Tagi: #cyfrowy polsat #amc #tvp abc #eleven extra #polsat sport news #super polsat #nowa tv 

Komentarze przez Facebooka

   

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 30-12-2016 15:14
  Polsat Sport News HD dopiero od pakietu Familijny Max HD, to spora niespodzianka. Myślałem, że będzie w niższym pakiecie.
 • 3537
  #2 Liverpool802 dnia 30-12-2016 15:21
  No właśnie coś za coś dojdzie mi pare kanałów ale za to odejdzie mi PSN w HD chyba że w rodzinnym HD bedzie dostepna wersja w SD icon_wink
 • 612
  #3 Dzii dnia 30-12-2016 16:23
  Czy PSN SD zniknie?
 • 1831
  #4 Staszek dnia 30-12-2016 18:35
  Dzii Tak. Nie będzie PSN w SD.
 • 481
  #5 Krzysiek_46 dnia 30-12-2016 18:53
  Polsat Sport News HD dopiero od pakietu FM HD? Żenada jakich malo.
 • 4152
  #6 Ekserez dnia 31-12-2016 12:40
  Mam nadzieję, że Cyfrowy Polsat dołączy do swojej oferty takie kanały jak Nowa TV, NTL Radomsko, Power TV , VOX Music TV , Hip Hop TV , Eska TV , Trace Urban , TV PULS 2 , Sportklub , The Fishing and Hunting Channel

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy