Nowy sezon „Spadkobierców” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
23/11/2016Autor: MN
Nowy sezon „Spadkobierców” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
14 nowych odcinków serialu improwizowanego „Spadkobiercy” dostępnych jest przed premierą telewizyjną (2017) za darmo dla wszystkich użytkowników telewizji internetowej IPLA oraz dla abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO.

„Spadkobiercy” to pierwszy polski serial w stu procentach improwizowany – aktorzy informowani są o temacie danego odcinka tuż przed wyjściem na scenę. Seria oparta jest na kanwie opery mydlanej, a jej głównym motywem są kultowe seriale takie jak „Dynastia”, „Dallas” czy „Santa Barbara” z tą różnicą, że całość ma charakter parodii. Każdy odcinek jest jedną wielką niespodzianką oraz serią niespodziewanych zwrotów akcji – zarówno dla widzów, jak i dla aktorów. Reżyserem i pomysłodawcą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys. W rolach głównych występują m.in. Wojciech Tremiszewski, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Robert Górski, Wojciech Kamiński, Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Janusz Rewers, Marek Grabie, Michał Wójcik, Agnieszka Litwin-Sobańska. Każdy odcinek wiąże się z gościnnym występem gwiazdy polskiego kina lub kabaretu. W najnowszym, siódmym sezonie widzowie zobaczą m.in. Maję Bohosiewicz, Tomsona i Barona z zespołu Afromental, Roberta Gonerę, Jacka Kopczyńskiego, Marka Piekarczyka, Piotra Gąsowskiego oraz Martę Chodorowską.

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA najnowszy sezon „Spadkobierców” obejrzą bezpłatnie w Polsce i na świecie na stronie ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), a także na telewizorach Smart TV (Samsung, LG, Panasonic).

Abonenci Cyfrowego Polsatu również mają możliwość śledzenia perypetii bohaterów „Spadkobierców” bez dodatkowych opłat. Najnowsze odcinki znajdą w serwisie Cyfrowy Polsat GO dostępnym za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu, a z aktywną opcją ON THE GO – również na go.cyfrowypolsat.pl oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Użytkownicy IPLI i serwisu Cyfrowy Polsat GO mają także dostęp do poprzednich sezonów cieszącego się ogromną popularnością serialu.
Tagi: #ipla #cyfrowy polsat go #spadkobiercy #kabarety 

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 23-11-2016 12:43
    Coś czuję, że główny Polsat pokaże Spadkobierców od stycznia. Stawiają na kabarety i taka emisja po dwa odcinki w niedziele byłaby strzałem w dziesiątkę.
  • 2639
    #2 Emil dnia 23-11-2016 22:05
    Źle czujesz. Za kilka tygodni serial trafi na antenę Czwórki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy program "Wyspa przetrwania" odniesie sukces?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Kalendarium

16 kwietnia
Żarty się skończyły, program kabaretu Paranienormlani w Polsacie
30 kwietnia
• XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Telewizji Polsat

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy