Robert Wabich i Hanna Żudziewicz z Kryształową Kulą „Tańca z Gwiazdami”
Autor: MN | 05/11/2016
Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zostali laureatami szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W wielkim finale pokonali Olgę Kalicką i Rafała Maseraka. W nagrodę otrzymali Kryształową Kulę i 150 tys. zł. 100 tys. zł trafiło do gwiazdy, a 50 tys. zł do tancerki. W marcu ruszy siódma edycja show.

W finale uczestnicy zatańczyli po trzy tańce. Pierwszy wybrały dla siebie wzajemnie finałowe pary, drugim był freestyle, a trzecim ulubiony taniec.

Robert Wabich to aktor filmowy i teatralny. Ukończył PWSFTviT w Łodzi oraz Studium Wokalno-Aktorskie w Gdyni. Robert Wabich zagrał w wielu głośnych filmach Wojciecha Smarzowskiego takich jak „Wesele”, „Drogówka”, „Dom zły”, „Pod mocnym aniołem”. Wystąpił także gościnnie w kilkunastu, chętnie oglądanych, polskich serialach, m.in.: „Powiedz tak!”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Daleko od noszy”, „Brzydula”, „Pensjonat pod Różą”, „Fala zbrodni”, „Samo życie”, „13 posterunek” czy „Klan”. Poza aktorstwem pasjonuje się wędkarstwem.

Hanna Żudziewicz to mistrzyni tańców standardowych na turniejach tanecznych w Polsce i Rumunii. Wygrała trzy największe turnieje tańca na świecie w kategorii do 21 lat: Blackpool, UK, International.

Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powróci na antenę Polsatu wiosną.
Tagi: #polsat #dancing with the stars #taniec z gwiazdami #robert wabich #hanna żudziewicz #finał 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy TV Puls HD powinien wrócić na pozycję 84. listy kanałów Cyfrowego Polsatu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kalendarium

7 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy