„Otwarte okno” Polsat Viasat History w Multimedia Polska
28/10/2016Autor: MN
„Otwarte okno” Polsat Viasat History w Multimedia Polska
„Otwarte okno” kanału Polsat Viasat History, bezpłatny katalog VoD z najlepszymi odcinkami programu „Samotnia” oraz konkurs na stronie internetowej operatora – to wynik współpracy promocyjnej nawiązanej pomiędzy Multimedia Polska i nadawcą Polsat Viasat History.

Kampania związana jest z premierą najnowszego serialu Polsat Viasat History – „Muszkieterowie”. Multimedia Polska to jedyny operator, który ma wyłączność na „otwarte okno” w ramach promocji serialu. W jego trakcie, od 29 października do 30 listopada abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska będą mogli oglądać Polsat Viasat History bez dodatkowych opłat.

„Muszkieterowie” to serial kostiumowy osadzony w realiach siedemnastowiecznej Francji. To wciągająca opowieść o bohaterstwie, braterstwie i lojalności. W obronie monarchii d'Artagnan i trzej muszkieterowie często muszą sięgać po szpadę czy pistolet. Cały czas muszą uważać na złowrogiego kardynała Richelieu i jego podstępne intrygi, szczególnie że kleryk działa we współpracy z tajemniczą Milady de Winter, która jest równie bezwzględna jak jej pracodawca i pała żądzą zemsty na muszkieterach.

Dzięki rozpoczętej współpracy, abonenci Multimedia Polska będą również mogli wygrać bon do biura podróży o wartości 5 tys. zł. Szczegóły konkursu zostaną udostępnione w pierwszych dniach listopada na stronie internetowej operatora.
Tagi: #polsat viasat history #otwarte okno #muszkieterowie #multimedia polska 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz powrót "Idola"?

Dobrze

Źle

Nie wiem, nie oglądam

Kalendarium

2 marca
• Wieczór z Gwiazdami Telewizji Polsat
16 marca
• Raport Cyfrowego Polsatu za 2016 rok

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy